IPRA

IPRA LT

Užsidirbkite, pamatykite pasaulį, pažinkite naujas kultūras, tobulėkite

bei sėkmingai siekite karjeros itin perspektyviose verslo šakose

Latest job postings

IPRA LT

About Us

IPRA LT – tarptautinė personalo atrankų agentūra (International Personnel Recruitment Agency). Mūsų pagrindiniai partneriai yra antrinių žaliavų supirkimo, perdirbimo, jų administravimo bei kitų paslaugų teikimo sektoriaus verslai, kurie išsidėstę po visą pasaulį. Nuolat ieškome naujų ir motyvuotų asmenų, kurie taptų šių verslo sričių profesionalais. Ieškome tokių darbuotojų, kuriems norisi ne tik užsidirbti, bet ir pamatyti pasaulį, pažinti naujas kultūras bei sėkmingai siekti karjeros itin perspektyviose verslo šakose.

Our partners

Mumis pasitiki ir personalo atrankos procesus patiki:

Feedback

Vertiname grįžtamojo ryšio svarbą, todėl džiaugiamės gavę įdarbintų darbuotojų istorijas.

aemetriks, darbas Lietuvoje, darbas Vilniuje, darbas Kaune, darbo pasiūlymai, karjera, naujas darbas Vilniuje, naujas darbas Kaune, darbuotojų paieška, darbuotojų atranka, karjeros galimybės.

UAB Aemetriks

Atsiliepimas iš www.rekvizitai.vz.lt puslapio (2023-01-10): Ačiū IPRA kolektyvui už ganėtinai nelengvų IT pozicijų užpildymą. Rado tai ko ieškojome – tiesiai į taikinio viduriuką (ir darbuotojų kompetencijų ir įmonės lūkesčių prasme). Šiandien, jau ne vieną gerą darbuotoją turime šios įmonės dėka. Rekomenduoju, nes įsigilina į poreikius ir negaišina darbdavio laiko su netinkamais kandidatais. Sėkmės!

Newsletter

Prenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, kurie sužinos apie mūsų naujas darbo vietas ir pranešimus.