IPRA

IPRA LT

Koučingo sesijos

Apie mus

Koučingas

Aš esu Giedrė, praktikuojanti koučingo specialistė, pasiryžusi padėti Jums pasiekti savo tikslus ir išspręsti kilusius iššūkius. Mano tikslas yra sukurti saugią ir atvirą erdvę, kurioje galėsite su manimi dalintis savo jausmais bei išgyvenimais.

Koučingas yra dinamiška ir struktūrizuota procesų sistema, kuria siekiama padėti žmonėms išplėsti jų potencialą, pasiekti tikslus ir gerinti savo gyvenimo kokybę. Tai bendravimo, klausymo ir refleksijos procesas, kurio metu koučas remia klientą savęs pažinimo, sąmoningumo ir veiksmų įgyvendinimo kelyje.

Visa tai atliekama per individualias sesijas, kurios gali būti pritaikytos kliento unikaliems poreikiams ir tikslams. Mano misija yra būti Jūsų sąjungininku ir padėti Jums pasiekti tai, ką norite savo gyvenime ir karjeroje.

Norėdami pradėti savo kelionę link sėkmės ir gerovės, kviečiu Jus registruotis į pirmąją  koučingo sesiją pigiau. Tai puiki galimybė pažinti vienas kitą, aptarti Jūsų tikslus ir poreikius bei nuspręsti, ar koučingo procesas yra tinkamas būdas Jums.

Pirmosios pažintinės sesijos kaina 45 eur.

Pakartotinių sesijų kaina 60 eur; perkant 5 sesijų paketą – 250 eur (sesijų paketą išnaudoti reikia per 6 mėn. Pinigai už nepanaudotas sesijas negrąžinami). 

Sesijos trukmė 60-70 min.

Registruojantis į sesijas gausite el.paštu prisijungimo nuorodą bei sąskaitą apmokėjimui.

Atsiliepimai

Norintiems prisijungti

Norėdami pradėti savo kelionę link sėkmės ir gerovės, kviečiu Jus registruotis į pirmąją koučingo sesiją pigiau. Tai puiki galimybė pažinti vienas kitą, aptarti Jūsų tikslus ir poreikius bei nuspręsti, ar koučingo procesas yra tinkamas būdas Jums.

Netinka matomi sesijų laikai, o gal turite klausimų? Rašykite mums.

Susisiekite

Turite klausimų ar pageidavimų? O gal netinka esami laikai sesijai? Norite sužinoti kainas? Užpildykite pateiktą kontaktinę formą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais duomenimis.