IPRA

IPRA LT

Požymiai, kad esate tinkamame darbe

Kartais dirbdami svarstome: ar esame savo vietoje, ar galime maksimaliai išnaudoti turimą potencialą, save realizuoti bei jausti, kad galime tobulėti.

A. Maslow buvo psichologas ir vienas iš humanistinės psichologijos įkūrėjų, kuris atkreipė dėmesį į žmogaus laimės suvokimą ir savęs realizavimo poreikį, o šiuolaikinėje visuomenėje mes dažniausiai savirealizacijos ieškome būtent darbe, todėl yra itin svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar mūsų užimama pozicija darbe leidžia mums jaustis komfortiškai ir laimingai.

Taigi, kokie yra pagridiniai požymiai, kad esate tikrai TAME darbe?

  • Atsikėlus iš ryto Jūs nepatiriate nemalonaus jausmo, kad reikia į darbą, o darbe save matote ir po penkerių metų bei vis dar turite profesinių siekių.
  • Kartais patiriate stresą. Jeigu jo nebūtų – reiškia neįdedate savo širdies pakankamai ir savęs nerealizuojate. Žinoma, ilgalaikis stresas gali išvarginti, tačiau kartais jis būtinas tobulėjimui.
  • Jūsų darbas tampa Jūsų hobiu. Tai nebūtinai reiškia, kad jis padeda atsipalaiduoti, tačiau jei Jūs nuolat domitės naujovėmis ir plečiate savo akiratį, reiškia, kad užsiimate Jums patinkančia veikla.
  • Kartais savimi dvejojate ir nepasitikite. Vėlgi tai yra ženklas, kad darbas Jums rūpi, o noras tobulėti yra pakankamai stiprus.
  • Vis dar turite „degančias akis“. Paprastai tai geriausiai pamato žmonės iš Jūsų aplinkos.

Tikriausiai niekada ir neturėsite baigtinio požymių sąrašo, kad esate tinkamame darbe, tačiau verta atkreipti dėmesį į aukščiau nurodytus punktus.

Jums taip pat gali patikti...

Mažais žingsneliais į priekį…

Šiandien norisi paskatinti tuos, kurie jaučiasi sustoję pusiaukelėje arba pasimetę kelyje į tikslą.

Darbo pokalbis. Kaip jam pasiruošti?

Darbo pokalbiai gali tapti dideliu iššūkiu, ypatingai tiems, kurie į juos vaikšto retai arba pirmą…

Milijonas priežasčių, kodėl žmonės keičia darbą

Dirbant su kandidatais, kurie ieško naujo darbo, išgirstu begalę priežasčių, kodėl jie keičia darbą. Priežastys…

Komentarai

  • Komentarų kol kas nėra.
  • Pridėkite komentarą