IPRA

IPRA LT

Mažais žingsneliais į priekį…

Trumpi pamąstymai kiekvienam…

 
Mintys po atostogų…
Šias atostogas praleidau šiek tiek su telefonu rankoje, bet pavyko ir pailsėti. Atostogos buvo aktyvios… Kiekviena diena su žygiu per gražiausias vietas Madeiroje. Ir Lietuvoje mėgstu vaikščioti, bet ten gamta kitokia, atstumai žygių kitokie, o trasų sunkumai labai skirtingi. 
 
Eidama sunkesnėmis trasomis galvojau, kad žygiai primena mūsų gyvenimą, mūsų darbus ir mūsų tikslus. Mes žinome, koks yra mūsų tikslas, gal kartais tikslą galime įsivaizduoti, tačiau plius minus turime siekiamybę – žinome, dėl ko einame sudėtingais maršrutais net ir esant blogoms oro sąlygoms.
 
Šį kartą ėjimas buvo tarsi simbolis tos kasdienybės, kurioje mes gyvename. Aš žinau, kad už 10 km žygio pėsčiomis manęs laukia tobulas vaizdas – tai mano tikslas yra tai pamatyti. Darbe yra panašiai – aš žinau, savo tikslą, man tik reikia tikslingai susidėlioti žingsnius. Darbe tarsi žygyje – kartais protas pradeda protestuoti, kūnas tingėti… Į galvą lenda mintys, kad gal tikslas to nevertas… Bet …Žygyje žingsnis po žingsnio tu gali artėti prie tikslo, gali akimirkai sustoti, gali apsirengti patogius rūbus, gali užkąsti, gali pailsėti ir tik tavo charakterio ugdymas padės įveikti vis didesnį maršrutą kiekvieną kartą. Darbe panašiai – atrodo iki tikslo begalės sunkumų, bet imi po mažą gabalėlį ir padarai. Gali sustoti, gali akimirką nuo visko atsiriboti, gali paprašyti pagalbos, gali pailsėti… Ir žingsnis po žingsnio nueiti.
 
Darbe kaip ir žygyje – ne kiekvienam yra duota eiti dideles distancijas, nes ne kiekvienam to reikia. Kiekvienas pasirenkame savo kelią tokį, koks mums tinkamas, ir tokį, kokio mums reikia tam tikrame gyvenimo etape.
 
Šiandien norisi paskatinti tuos, kurie jaučiasi sustoję pusiaukelėje arba pasimetę kelyje į tikslą. Nurimkite, atsisėskite ir atsipalaiduokite. Susidėjus teisingai mintis, lengviau bus žingsniuoti – mintys tai tarsi jūsų kuprinė žygyje – neprisikraukite nesąmonių ir bus lengviau eiti.
 
O sunkių akimirkų pasitaiko visiems, tačiau visada turėkite planą ir neleiskite niekam užgesinti Jūsų vidinės ugnies savo gyvenimo kelionėje.
 
 
 
Giedrė Stepučinskienė

Jums taip pat gali patikti...

Darbo pokalbis. Kaip jam pasiruošti?

Darbo pokalbiai gali tapti dideliu iššūkiu, ypatingai tiems, kurie į juos vaikšto retai arba pirmą…

Milijonas priežasčių, kodėl žmonės keičia darbą

Dirbant su kandidatais, kurie ieško naujo darbo, išgirstu begalę priežasčių, kodėl jie keičia darbą. Priežastys…

Būti personalo atrankų specialistu

Norisi ir pasidžiaugti, ir pasipasakoti. Praėjo pusantrų metų po to, kai nėriau tik į personalo…

Komentarai

  • Komentarų kol kas nėra.
  • Pridėkite komentarą